Dış mekan ip kamera, dış mekanlarda kullanılabilen, ses ve görüntü kaydı yapabilen kayıt cihazıdır. Bulunduğu yerde gece ve gündüz görüntü- ses kaydı yapabilmekte yaşam alanlarınıza maksimum güvenlik sağlamaktadır. Hareketli yapısı gereği en ufak hareketi algılayabilen dış mekan ip kamera, karanlıkta dahi net görüntü alabilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü dış mekan kamera sayesinde uzaktayken dahi yaşam alanlarınızı izleyebilirsiniz. Yüksek güvenlik unsuru dış mekan kamera avantajından yararlanabilirsiniz.

Dış Mekan IP Kamera Avantajları

Şiddetli rüzgar ve fırtınaya dayanıklı üretim teknolojisine sahip dış mekan kamera sisteminden siz de yararlanabilirsiniz. Uyarı ayarlarınızı yaparak en ufak bir hareketi kaydedebilmeyi sağlayabilir, uyarı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Dış mekan kameranızı sipariş vererek adresinizde teslim alabilirsiniz. Düşük fiyata yüksek güvenlik sistemi kurulumundan yararlanabilirsiniz. Su geçirmezlik ve kablosuz kullanım ayrıcalıklarıyla kendiniz ve sevdiklerinizi güvende hissedebilirsiniz.

Ev- iş- ofis ya da tüm güvenlik endişesi duyduğunuz yerlere kurulabilen dış mekan kameralar, 50 ft net görüntü vermektedir. High Definition sistemiyle gece- gündüz net görüntü alabilmektedir. Kart kayıt sistemiyle 2 yönlü olarak kayıt yapabilmektedir. Doğa koşullarına karşı yüksek dayanımlı dış mekan ip kamera sayesinde güvenli iletişim kurabilirsiniz.

Kurulum hizmeti alarak güvenle kullanabileceğiniz dış mekan kameralar yağmurdan, kardan etkilenmeden kayıt alabilmektedir. İP kamera kurulumunuzu ücretsiz olarak yapabilir firma garantisiyle kullanabilirsiniz. Çift yönlü ses ve görüntü verebilen dış mekan ip kamera sayesinde sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Bu dış mekan kablosuz ip kamera modelini aşağıdaki sitelerden satın alma yapabilirsiniz.

Güvenlik kamerası sistemleri ihtiyacınız dış mekan ip kamera yada dış mekan kablosuz kamera olsun size bu üç firma en kaliteli kameraların satışını yapmaktadır.

Dış mekan ip kamera en ucuz fiyatları ile kampanyalı satışı