Alfamed Güvenlik Kamerası ve Yazılım Hizmetleri

Güvenlik kamerası ve bilişim ürünleri ve yazılım hizmetleri

ip Kameralar

En hızlı ve net görüntü için ip güvenlik kamerası tercih edebilirsiniz. Ip Güvenlik kameraları kolay kurulum ve kolay kablolama olanakları yanı sıra yüksek çözünürlükte görüntü ve ses iletimi yapar. Piyasadaki en iyi ip kameralar besta marka ip kameralardan oluşmaktadır.

ip kamera

Net görüntü veren IP kameralar (Internet Protocol kameraları), dijital görüntü ve ses verilerini IP ağı üzerinden aktaran ve bu verileri kaydeden veya canlı olarak izleyebilen kameralardır. Bunlar, evlerden iş yerlerine kadar birçok farklı yerde kullanılabilir ve evrensel bir bağlantı noktası sayesinde, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden izlenebilirler. Satışı yapılan IP kameralar genellikle güvenlik amaçlı kullanılır veya evde canlı izleme yapmak için kullanılabilir.

ip kameralar fiyatı

En ucuz fiyatları ile IP kameralar, internet protokolü kullanarak veri gönderme ve alma yeteneğine sahip olan kameralardır. Bu kameralar, LAN (Local Area Network), WAN (Wide Area Network) veya internet üzerinden kolayca yönetilebilir ve görüntüleri remote olarak izlenebilir. IP kameralar dijital video kayıt, hareket algılama, günün her saatini izleme ve güncelleme desteği gibi birçok avantaj sunmaktadır. Piyasadaki en kaliteli ip kamera ve ucuz fiyatları ile besta güvenlik, güvenlik bayii ve toptanguvenlik . com adreslerinde bulabilir satın alabilirsiniz.

Ip kamera fiyatları

Güvenlik kamera sisteminiz için ip kamera fiyatları araştırması yaparken ip kameranın bu açıklamadaki özelliklere göre olmasına dikkat ediniz. En ucuz fiyatları ile IP kameralar internet protokolü (IP) tabanlı görüntü kayıt sistemleridir. Bunlar, analog kameraların yerine geçmekte ve giderek daha popüler hale gelmektedir. IP kameralar, ağ üzerinden bağlantı kurabilme ve görüntülerin doğrudan IP adresine gönderilmesi gibi özellikleri sayesinde daha esnek ve uzaktan erişilebilir hale gelmişlerdir. Ayrıca IP kameralar genellikle daha yüksek çözünürlükte görüntü sunma, gece görüş desteği, hareketli objeleri takip etme ve görüntü analitik fonksiyonları gibi ek özelliklere sahiptirler.

ip kamera fiyatları

Genellikle IP kamera fiyatları çeşitli özelliklere ve fonksiyonlara göre değişebilir. Basit bir IP kamera için yaklaşık olarak 252-1020 TL gibi bir fiyat beklenebilir, ancak daha gelişmiş özelliklere sahip olanlar için 10.500 TL ve üzeri bir fiyat ödemek gerekebilir. Örneğin, çözünürlük, gece görüş, hareket sensörü, sesli iletişim ve depolama gibi fonksiyonlar, ip kamera için fiyatları etkileyebilir. Ayrıca, birden fazla kamera sistemi için kurulum ve yapılandırma maliyetleri de eklenebilir. Özelliklere ve ihtiyacınıza göre en uygun ip kamera fiyatı bulmak için farklı satıcıları karşılaştırmanız ve araştırmanız önerilir.

Gece görüşlü IP kamera fiyatları birçok faktöre göre değişebilir. Bunlar ip kamera özellikleri, çözünürlük, görüntü kalitesi, öncelikli kullanım amaçları ve marka değeri kamera fiyatları etkileyebilir. Genel olarak, bir ev için kullanılan bir IP kamera için ortalama fiyat 556 ile 2200 TL arasında değişebilir, ancak profesyonel ve daha gelişmiş kameralar için fiyatlar 1000 TL’nin üzerinde de olabilir. Ayrıca, birden fazla ip kamera için alınacak ip paket fiyatları daha uygun olabilir. Fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, çevrimiçi bestaguvenlik com, guvenlikbayii com yada toptanguvenlik com gibi perakendecileri veya bunlarn lokal mağazaları kontrol edebilirsiniz.

ip kamera fiyatı

İp kamera fiyatı

Yüksek kalitede IP kamera fiyatı çeşitli özelliklere ve çözünürlüklü modellerine göre değişebilir. Genel olarak, bir IP kamera için fiyatı 1150 TL’den başlayıp binlerce TL’ye kadar çıkabilir. Özellikle güvenlik kamerası olarak kullanılması amaçlanan ip kamera modelleri daha yüksek fiyatlarla satılabilir, ancak ev veya ofis güvenliği için kullanılması amaçlanan daha basit ip modeller daha uygun fiyatı ile bulunabilir. Önceliklerinize ve gereksinimlerinize göre en uygun IP kamera fiyatını belirleyebilirsiniz.

ip kamera satış fiyatı

ip kamera aramaları : ip kamera fiyatları , ip kamera fiyatı , ip kamera satışı , ip güvenlik kamerası , ip kamera satın al

IP Kamera 5MP

Poe destekli 5MP IP kamera video verilerini bir ağ üzerinden iletmek için İnternet Protokolü’nü (IP) kullanan bir tür ağ kamerasıdır. Çözünürlüğü 5 megapiksel olan kameranın çözünürlüğünü ifade eder, yani 2592 x 1944 piksel çözünürlükte görüntü yakalayabilir. Bu, yüksek düzeyde ayrıntı ve netlik sağlayarak, gözetim ve güvenlik amaçları ile yüksek kaliteli videonun gerekli olduğu diğer uygulamalar için uygun hale getirir. IP kameralara internet üzerinden uzaktan erişilebilir ve izlenebilir, bu da internet bağlantısı olan her yerden 5mp ip kamera sayesinde canlı veya kayıtlı videoyu izlemenizi sağlar.

ip kamera

5 MP POE (Power over Ethernet) destekli IP kamera”, tek bir Ethernet kablosu üzerinden hem veri hem de güç iletebilen bir ağ kamerası anlamına gelir. Bu, ayrı bir güç kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırır ve 5MP ip kamera kurulumu çok daha kolay hale getirir.

Poeli 5 MP ip kamera net ve ayrıntılı görüntüler sağlayan 2592 x 1944 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu, onu ev güvenliği, küçük işletme gözetimi ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.

Lens, görüntü sensörü ve genel yapı kalitesi gibi bir IP kameranın kalitesini etkileyebilecek birçok faktör olduğunu unutmayın. Bir IP kamera satın alırken, özel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için özellikleri ve spesifikasyonları dikkatlice değerlendirmeniz önemlidir.

ip kamera

%d blogcu bunu beğendi: