Alfamed Güvenlik Kamerası ve Yazılım Hizmetleri

Güvenlik kamerası ve bilişim ürünleri ve yazılım hizmetleri

Kablosuz Kamera

Kablosuz kamera

Kablosuz kamera

En olumsuz yerleştirme şartlarında bile kablosuz kamera sadece prize takarak kullanmaya başlayacağınız bir kamera çözümüdür. Siz ortamda yokken gözünüz kulağınız ve ve hissiniz olacak olan kablosuz kamera fiyatları oldukça ucuzlamıştır. Teknik özellikleri ve donanımları sürekli gelişmekte olan bu güvenlik kameraları kablosuz olmalarına rağmen teknik olarak mükemmel seviyededir. Birkaç teknik özelliğinden bahsetmek gerekirse gece görüşü ve aydınlatması oldukça idealdir.

        Bu kameraların yeni bir özelliği ise takip özelliği olmakta olup canlı nesneleri özellikle insan hareketlerini takip edip o kısma kamera lensini çevirmesidir. Yani komplike bir kameradır işin doğrusu bu kablosuz kamera çeşitlerinde hareket algılama alarm ve internet üzerinden izleme gibi özellikler mevcut olup yok yoktur.

Kablosuz kamera
Kablosuz kamera

Panaromik kablosuz kamera fiyatları

Bu tip güvenlik için üretilmiş kablosuz kameraların bir adı panaromik kamera diğer adı ise balık gözü kablosuz kamera olarak adlandırılmaktadır. Bu kablosuz kamera çeşitleri aynı bir balık gözü gibi küresel olarak daire şeklinde görüntü vermektedir. Stratejik olarak tavan bölgesine taktığınızda olduğu mekanın dört bir yanını izlemenize olanak tanımaktadır. Bu kameralar üzerindeki ır ledler açılı olarak yerleştirilmiş ve geniş bir bölüme gece aydınlatması vermek için tasarlanmıştır.

kablosuz kamera
kablosuz kamera

Bu panaromik kablosuz kamera çeşitleri şimdilik 1mp, 2mp ve 5mp olarak satışa sunulmakta olup fiyatları oldukça caziptir720p, 1080p ve 5mp şeklinde kullanmanıza imkan vermektedir. Panaromik kablosuz kameranıza 16gb tan 128gb a kar sd kart takıp görüntüleri kendi üzerine de kaydederek sonradan izleyebilirsiniz. Bu kablosuz kameraların en büyük özelliği ise görüntülere animasyon katarak halka, daire ve silindir şekline getirebilmenizdir.

Kablosuz kamera
Kablosuz kamera

360 derece dönebilen kablosuz kamera modelleri

Bu kablosuz kamera modelleri hem 360 derece hemde motorlu yani motorize kamera olarak adlandırılmakta olup her yöne dönmektedir. Bu sayede bulunduğu ortamda tam bir kablosuz güvenlik sağlamaktadır. Bu kamera modelleri aynı zamanda kayıt cihazına onvif desteği sayesinde bağlanabilir ve ortak kamera güvenlik sistemine dahil edilir. Güvenlik kamera sistemlerinde kullanılan bu kablosuz kameralar ister cep telefonundan istersenizde kayıt cihazınının üzerinden hareket ettirilme özelliğine sahiptir. Canlı ve keskin görüntü veren kablosuz kameralar montaj kolaylığı sağlayarak ve len açısının genişliğini kullanarak ortam izleme ile kaydetme desteği vermektedir.

kablosuz kamera fiyatları
kablosuz kamera fiyatları

Kablosuz Kamera Çeşitleri ve Fiyatları

  • İp kablosuz kamera fiyatları
  • Panaromik kablosuz kameralar
  • Sabit lensli kablosuz kamera fiyatları
  • Motorize kablosuz kamera çeşitleri
  •  Motorize zoom yapabilen kablosuz kamera çeşitleri
  •  360 Derece sesli kablosuz kameraların fiyatları
Kablosuz kamera kablosuzlar
Kablosuz kamera kablosuzlar

İster motorize ip kablosuz kamera ister panaromik ip güvenlik kamerası istersenizde sabit lensli olsun ses özelliği mevcuttur. Bu ses özelliği sayesinde kablosuz ip güvenlik kameranızla ses alıp verebilirsiniz. Bu sayede kablosuz ip güvenlik kamerası ile hem görüntü hemde ses alımı yapabilirsiniz. Bizler kablosuz kameralarda besta güvenlik, guvenlik bayii ve toptan güvenlik firmasını tavsiye etmekteyiz. Bu tavsiyemizin nedeni ise bu firma güvenlik kamerası sistemlerinde hem kaliteli hemde ucuz fiyatları ile satış yapmaktadır.

kablosuzkamera (2)

kamerabesta

kamera-kamerafiyati

Kablosuz kamera

 

 

%d blogcu bunu beğendi: