Çok yönlü koruma için çok yönlü PTZ kontrolü, 4X dijital Zoom kamera

Geniş 90 ° ~ 100 ° görüş açısının yanı sıra 4X dijital zoom, ekranın uzaktaki nesnelere yakınlaştırılmasını, en iyi görüntü ayrıntılarını netlikte görmenizi ve kavramanızı sağlar. Bu kablosuz kamera ile nesneleri 4x olarak zoom yapabilirsiniz.

Karmaşık olmayan ve güvenilir depolama seçenekleri

Yerel depolama

Kablosuz PTZ kamera, 128 GB TF kartına kadar destekleyen bir kart yuvası ile birlikte gelir.

Bulut kayıt hizmeti

Önemli kablosuz kamera içindeki kayıtları buluta yükleyin, kolay ve güvenli. Ayrıca görüntüleri oynatmanıza ve düzenlemenize ve istediğiniz gibi başkalarına paylaşmanıza da izin vermektedir.

Kablosuz ptz kamera
Kablosuz ptz kamera

Daha güçlü kablosuz WiFi sinyalleri için çift anten

Basit kablosuz WiFi bağlantısı sizi dağınık kablolardan kurtarır. 5DB çift anten, daha güçlü ve daha kararlı sinyal iletimi sağlayan 100ft (30 m) WiFi bağlantısını destekler. ayrıca, bu PTZ kamera dahili bir AP WiFi vardır, böylece ağ olmadan yaklaşık 20 metre aralığında kablosuz canlı akışı izlemek için kameranın AP WiFi bağlanabilirsiniz.

 

Kablosuz ptz kamera fiyatları
Kablosuz ptz kamera fiyatları

Siyah ve beyaz gri  gece çekimlerine veda edin. Dahili 4 adet kızılötesi led ve 4 adet beyaz led ile, toplamda karanlıkta 100ft (30 m) kadar görebilir ve geceleri bile canlı renklerde görüntüleri yakalayabilir.

Düşük ışıklı sahnelerde, akıllı gece görüş modu, hareketli bir nesne algılandığında beyaz ışığı otomatikleştirir, canlılıkta ekstra detaylara sahip daha net ve keskin görüntüler sağlar. Bu önemli özellik, geceleri insanları veya nesneleri tanımlamaya yardımcı olur ve yükseltilmiş algılama ve tanıma için daha iyi bir gece görüşü kontrast sağlar.

 

Kablosuz gece görüşlü kamera
Kablosuz gece görüşlü kamera

Uzaktan izleme, iki yönlü ses ile güvenlik için nesneleri takip edin

 

Bir kablosuz kamera ile iki yönlü ses özelliği, kablosuz kamera aracılığıyla dinlemenizi ve konuşmanızı sağlar. Çocuklarınızla ve yaşlılarınızla evden konuşun, evcil hayvanlarınızla oynayın veya potansiyel davetsiz misafirleri korkutmak için kameranızla sesli bir uyarı yapın.

Kablosuz Kamera