Nerede olursanız olun, İnvidyo’nun iki yönlü ses özelliği sayesinde bebeğinizle mobil uygulama üzerinden konuşabilirsiniz. Ayrıca bebek kamerası kameranın bebeğinize ninni çalmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek kamerası

Invidyo tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yapay zeka algoritmaları sayesinde dünyanın en akıllı bebek monitörüdür.İnvidyo başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın 40’tan fazla ülkesinde kullanılmaktadır.Siz bebeğinizin yanında olamasanız bile İnvidyo’nun akıllı özellikleri sayesinde gözünüz arkada kalmaz.Invidyo eve tanımadığınız biri geldiğinde sizi haberdar eder, bebeğinizin ağladığı anları tespit edip video kaydı alır ve bebeğiniz güldüğünde otomatik fotoğrafını çeker. Ayrıca bebek kamerası bu önemli anlardan oluşan kayıtları akıllı gün özeti videosu haline getirerek gün içerisindeki tüm önemli anları hızlandırılmış olarak izlemenizi sağlar.

Yüz Tanıma:
Evinizdeki tanıdık yüzleri (anne, baba, bebek, bakıcı v.b.) İnvidyo yapay zeka algoritmasına kolayca öğretebilirsiniz. Bu sayede İnvidyo bebek kamerası çocuklarınızın okuldan eve geldiğini anlar veya siz yokken eve bir yabancı gelirse size hemen haber verir.

Akıllı Gün Özeti Videosu:
Gün boyunca oluşan video kayıtlarını baştan sona izlemenize gerek yok. İnvidyo bebek kamerasındaki akıllı özet sayesinde gün içerisindeki en önemli anları hızlı ve kolayca izleyebilirsiniz.

Yapay Zeka Temelli Gülme Bulma:
Bebeğinizin güldüğü anları otomatik olarak tespit eder ve size bu anların fotoğraflarını gönderir.Bu fotoğrafları bir gülme albümü haline getirip istediğiniz zaman indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

Ağlama Tespiti ve Akıllı Alarmlar:
İnvidyo akıllı algoritmaları sayesinde evinizdeki bebek ağlamalarını diğer yüksek seslerden ayırt eder ve ilgili anları kayıt eder.İnviyo ayrıca insan yüzü, hareket veya oda sıcaklığında ani değişimler olduğu durumları tespit ederek hem kayıt alır hem de size mobil bildirimler gönderir.

WI-FI Üzerinden veya Kablolu Bağlantı Seçeneği:
Invidyo kamerayı evinizdeki modeme WI-FI üzerinden kablosuz veya kablolu olarak bağlayabilirsiniz.

Geniş Açılı 1080P Full HD Video ve Yüksek Kalitede Ses:
Invidyo’nun 130 derecelik geniş görüş açısı sayesinde tek bir kamera ile bütün bir odayı görebilirsiniz.Full HD video ve yüksek kalitede ses sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.Ayrıca gelişmiş gece görüşü özelliği sayesinde gece gündüz net görüntü elde edersiniz.

Güvenli Canlı Video İzleme ve Kayıt:
Canlı görüntüleriniz kameradan sunucuya ve sunucudan mobil cihazlarınıza banka seviyesinde şifreleme kullanılarak gönderilir.Ayrıca tüm kayıtlarınız da şifreli olarak saklanır.Görüntülerinize yalnızca siz istediğiniz her yerden güvenle erişebilirsiniz.

Teknik Özellikler: 1080P Full HD görüntü kalitesiKablolu veya WI-FI Kablosuz bağlantı seçeneğiIOS/Android mobil uygulamalarından ve masa üstü bilgisayarınızdan izleyebilme7x24 Canlı görüntü izleyebilmeHareket, ses, insan yüzü, gülme ve bebek ağlaması Alarmları130 derece geniş görüş açısı sayesinde tüm odayı görebilirsinizKamera uzaktan hareket ettirebilme (Yatay: 350 derece, Dikey: 90 derece)Uzak mesafede bile etkili üstün gece görüşOda sıcaklığını takip etmenizi sağlayan sıcaklık sensörü ve alarmlarıİki yönlü ses ve ninni çalma