Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Windows 10 Home 15,6″ Taşınabilir Bilgisayar 81DE01D7TX

Lenovo IdeaPad 330-15IKB Intel Core i5 taşınabilir bilgisayar, sahip olduğu üstün teknolojik özellikleri ile oldukça beğeniliyor. Cihaz; en gerçekçi görüntüleri yansıtan 1366 x 768 piksel HD ekran çözünürlüğü ile dikkat çekerken; görüntü kalitesini arttıran NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı ve Intel Core i5 işlemci tipi ile de fazlasıyla ilgi görüyor.

Lenovo bilgisayar, sahip olduğu yüksek performansı ile sınıfındaki cihazlar arasından öne çıkıyor. Bu özelliği ile yüksek verimlilik beklenen, uzun süreli ofis kullanımları için ideal bir cihaz olma özelliği taşıyor.

İncelikli Teknik Özellikler

İşlemci: Intel Core i5 8250U

RAM: 8 GBEkran Ölçüsü: 15.6 inç
Depolama Kapasitesi: 1 TB HDD

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX150

İşletim Sistemi: Windows 10 Home

Yüksek Performansa Sahip Taşınabilir Bilgisayar

Lenovo bilgisayar, yüksek performansa sahip taşınabilir bir bilgisayar olması ile de oldukça tercih ediliyor. 3,4 GHz turbo işlemci frekansı ile masaüstü bilgisayar performansı gösteren cihaz, bu özelliği ile de fazlası ile beğeniliyor.

Taşınabilir bilgisayar, 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ile canlı ve parlak görüntüler sunuyor.- Yansımasız, HD ekran özelliğine sahip cihaz ile görüntüler renk ve efekt kaybı olmadan en gerçekçi hali ile yansıtılıyor.- Cihaz, göz yormayan yansımasız yüzeyi sayesinde uzun saatler bilgisayar karşısında çalışmaya ve vakit geçirmeye olanak tanıyor.- 2 GB ekran kartı hafızasına sahip bilgisayar ile oyunlar takılma ve görüntü kaybı olmadan oynanabiliyor, film ve videolar sorunsuz şekilde yüksek çözünürlük kalitesi ile izlenebiliyor.


Cihaz uzun süreli pil ömrü ile de beğeni topluyor. Prize takılı olmadan uzun saatler boyunca performanslı şekilde kullanılabilen bilgisayar, sabit bir yerde kalarak çalışma zorunluluğuna son veriyor.- Pil ömrünün yanında kısa sürede şarj edilebilme özelliği ile de ilgi gören bilgisayar; mobil, teknolojik bir cihazdan beklenen her şeyi fazlası ile karşılıyor.

Fark Yaratan Şıklık
Lenovo bilgisayar şık tasarım özellikleri ile sınıfındaki cihazlar arasında fark yaratıyor.

Cihaz üstün görüntü kalitesi sunan, dayanıklı ve incecik görünüme sahip ekran yapısı ile de oldukça beğeniliyor. Üst seviye teknolojiyi fark edilir bir şıklıkla birleştiren ürün, bu özelliği ile tarzından ödün vermeyen kullanıcıların bir numaralı tercihi oluyor. Kullanıldığı yaşam alanlarına tarzı ile artı değer katan cihaz; ince detayları, kaplama nitelikleri ve yüzey özellikleri ile tercih edildiği tüm kullanım alanlarında şıklığı ile göz dolduruyor. Zarif klavye özellikleri ile de beğenilen bilgisayar, konforlu klavye kullanımına olanak tanıyan tasarımı ile de dikkat çekiyor. Şıklığı ve tasarımı ile fark yaratan cihaz eleştirmenlerden de tam not alıyor.

Dayanıklı Tasarım Özellikleri

Dizüstü bilgisayar, şıklığının yanında dayanıklı tasarım özellikleri ile de oldukça beğeniliyor. Konforlu kullanımı, sadeliği ve oturaklı görünümü ile fark yaratan cihaz, havalandırmayı maksimum seviyeye çıkartan alt yapısındaki plastik detayı ile beğeni topluyor. Bu özelliği ile bileşen ömrünü uzatan cihaz, aşınmalara karşı koruyu bir katmana sahip olması ile de oldukça tercih ediliyor. Yoğun iş temposunda, sürekli hareket halindeki çalışanlar için ideal bir ürün olan Lenovo bilgisayar, kasa dayanıklılığı ile her türlü riske karşı koruma sağlıyor. Mobil cihazlar için en önemli özelliklerden biri olan dayanıklılık, Lenovo bilgisayarın tüm kullanım koşullarına uyum sağlayabilen koruma nitelikleri ile zahmetsizce sağlanıyor. Üstün teknolojik özelliklerin, üst seviye, dayanıklı tasarım özellikleri ile birleştiği bilgisayar ile kullanıcılar cihazlarını uzun süre, sorunsuz şekilde kullanmanın tadını çıkarıyor.